Uzavretá zľava:

Pobyt v perle na Dunaji - krásnej historickej Viedni v Arthoteli ANA Enzian pre 2 osoby na 2, 3 alebo 4 dni s raňajkami. Hotel sa nachádza priamo v centre mesta Viedeň, neďaleko známych historických pamiatok ako je Belveder a mnohých divadiel. Užite si históriu a kultúru tohto veľkolepého mesta. Teraz len od 76€ !

 

Pobyt v krásnej Viedni v Arthoteli ANA Enzian Vienna pre 2 osoby s raňajkami na 2, 3 alebo 4 dni

- 32% Pobyt v krásnej Viedni v Arthoteli ANA Enzian Vienna pre 2 osoby s raňajkami na 2, 3 alebo 4 dni  
{filename}
enziana5001
enziana5002
enziana5003
enziana5004
enziana5005
enziana5006
enziana5007

Kupón platí

Od 06.01 2019 do 31.03 2019

Kam s kupónom

Kupón je potrebné zmeniť na Voucher do 3 pracovných dní.
Rezerváciu ubytovania vyplňte na stránke http://reservation.hotelvoucheronline.com. 

Po obdržaní Voucheru ho uplatníte:
Arthotel ANA ENZIAN VIENNA
Rennweg 51, A-1030 Vienna
Rakúsko

Doporučte známym:
Email
 

Za kupón získate:

 • ubytovanie na 2, 3 alebo 4 dni pre 2 osoby v izbe Standard
 • 1, 2 alebo 3 x výborné raňajky pre 2 osoby
 • dieťa do 5 rokov na izbe s rodičmi zdarma
 • prístelka nie je možná
 • voľný prístup k Wi FI v celom hoteli
 • Voucher platí od 6.1.2019 do 31.3.2019
 • pobyty s príchodom počas piatka a soboty nie sú možné
 • pri rezervovaní ubytovania je potrebné uviesť číslo Voucheru
 • check in od 14:00 hod., check out do 12:00 hod.
 • rezerváciu ubytovania vyplňte na stránke http://reservation.hotelvoucheronline.com.
 • uveďte, prosím, číslo Voucheru pri rezervácii
 • zmena alebo zrušenie termínu ubytovania je možná do 16 dní od rezervácie, inak sa Voucher považuje za využitý
 • preverenie dostupnosti v závislosti od voľných kapacít hotela len na stránke http://reservation.hotelvoucheronline.com.

Enziana Hotel Vienna

Enziana Hotel Vienna je komfortný trojhviezdičkový hotel, ktorý sa nachádza neďaleko centra Viedne. Známe turistické pamiatky ako Belveder, Landstrasse alebo Pamätník sovietskym vojakom sú v pešej dostupnosti od hotela, len pár minút chôdze.

Hotel ponúka 165 izieb. Všetky izby v Enziana Hotel sú zariadené moderným nábytkom, samostatnou kúpeľňou, majú trezor, telefón, satelitnú TV a Wi-Fi. Izby sú nefajčiarske a upratujú sa každý deň.

Pre klientov hotela Hotel Vienna je vždy pripravený ochotný a profesionálny personál 24 hodín denne. Ak budete potrebovať akúkoľvek službu, či zobudiť alebo informácie o podujatiach alebo historických pamiatkách stačí požiadať. Hotel tiež ponúka čistiareň, transport na letisko, parkovacie služby.

Svoj deň začnite bohatými a chutnými raňajkami. V raňajkovom bufete nájdete všetky jedlá tradičnej rakúskej kvality. Raňajky sa podávajú od 06:30 do 10:00 hod.

Viedeň, Schönbrunn
Zámok Schönbrunn vo Viedni je bývalé letné sídlo Habsburgovcov. Spolu s jeho vedľajšími budovami a rozsiahlym parkom je z titulu svojej dlhej a pestrej histórie jednou z najvýznamnejších kultúrnych pamiatok v Rakúsku. Názov Schönbrunn je odvodený od zo spojenia “Schöner Brunnen” (doslova krásna studňa). Prvá písomná zmienka o ňom je z roku 1642. V priebehu minulých storočí sa vlastníctvo zámku menilo, dedilo, od jedného panovníka k druhému. Do roku 1918 bol zámok letnou rezidenciou cisára, pôvodne to bol lovecký zámok. V rokoch 1744 až 1749 sa rozšíril na krásnu barokovú stavbu.

Viedeň
St. Stephansdom - z tohto miesta máš najkrajší výhľad na Viedeň, keďže sa jedná o najvyšší kostol v Rakúsku. Kostol dosahuje výšku 72 metrov a je z neho vidieť celé staré mesto. Na vrchol veže je nutné vystúpiť po točitých schodoch, takže si dávaj pozor, aby sa ti nezatočila hlava.

Parlament (Hohes Haus) sa nachádza na Ringstrasse, neďaleko je palác Hofburg. Dnes je budova sídlom Národnej rady, ale aj Federálnej rady. Budovu začali stavať v roku 1874, pričom z časti bola dokončený už v roku 1883. Po druhej svetovej vojne musela budova prejsť rekonštrukciou, ktorá bola dokončená v roku 1956.

Hofburg bolo hlavným sídlom Habsburgovcov. Dnes je sídlom spolkového prezidenta. V jeho stredovekej časti - Schatzkammer nájdete Habsburgovské poklady, korunovačné klenoty Rakúskej ríše, korunu Svätej rímskej ríše, ale aj napríklad časť šperkov cisárovnej Sisi.

Sisi Museum, Kaiserappartments & Silberkammer toto múzeum sa prioritne venuje životu cisárovnej Sisi, ako aj vtedajším pomerom, ktoré v cisárstve panovali. V Silberkammer sa dozviete napr. aké cerenómie sa na cisárskom dvore dodržiavali, ako stolovali a aké stolné dekorácie sa pri tom používali. V množstve miestností nájdete niekoľko servisov, pričom ku každému sa viaže zaujímavá história.


112 €
32%
Kupovať môžete do:
26.03.2019 7:46:00
--d --h --m kúpené 5x

Pobyt v krásnej Viedni v Arthoteli ANA Enzian Vienna pre 2 osoby s raňajkami na 2, 3 alebo 4 dni

 

Všeobecné

check in od 14:00 hod., check out do 12:00 hod.

Aktivity

Pešia turistika, Hisrória

Internet

Free! Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

Jedlo a nápoje

Raňajky v cene, podávajú sa od 06:30 do 10:00 hod.

Jazyky

v angličtine, nemčine

Zväčšiť mapu