Hotel Benczúr*** v Budapešti na 3 alebo 4 dni pre 2 osoby s raňajkami a dieťa do 12 rokov zdarma

Hotel Benczúr*** v Budapešti pre 2 osoby na 2 alebo 3 noci s raňajkami a jedno dieťa do 12 rokov ubytovanie zdarma. Hotel priamo v srdci Budapešti, obklopený zeleňou a všetky atrakcie máte len na skok. Vyrazte do úžasných kúpeľov Szechenyi, užite si pamiatky, obchody a všetko, čo Budapešť ponúka… Teraz len od 105€!

 
Cena od 105 €
 • Hotel Benczúr*** v Budapešti na 3 dni pre 2 osoby s raňajkami a dieťa do 12 rokov zdarma
 • Hotel Benczúr*** v Budapešti na 4 dni pre 2 osoby s raňajkami a dieťa do 12 rokov zdarma

Hotel Benczúr*** v Budapešti na 3 alebo 4 dni pre 2 osoby s raňajkami a dieťa do 12 rokov zdarma

- 38% Hotel Benczúr*** v Budapešti na 3 alebo 4 dni pre 2 osoby s raňajkami a dieťa do 12 rokov zdarma  
{filename}
bencur5001
bencur5002
bencur5003
bencur5004
Budapest50021
Budapest50031
budapest50051
budapest50061
budapestpt5002

Kupón platí

Od 03.06 2020 do 30.09 2021

Kam s kupónom

registráciu je potrebné spraviť do 3 pracovných dní od doručenia kupónu.Po zaregistrovaní Vám bude zaslaný Voucher do Troch pracovných dní od cestovnej od agentúry, na jeho základe si môžete dohodnúť rezerváciu priamo v hoteli e-mailom.
Do hotela prosíme pošlite číslo Vouchera z agentúry e-mailom spolu s požiadavkou termínu na rezerváciu.
Po obdržaní Voucheru ho uplatníte:

Hotel Benczúr
Benczúr u. 35
1068 Budapest
Hungary
Tel: +361-479-5650
Rezervácie: info@hotelbenczur.hu

Doporučte známym:
Email
 

Za kupón získate:

 • ubytovanie na 2 alebo 3 noci pre 2 osoby s raňajkami na izbe typu Economy
 • 2 alebo 3 x úžasné raňajky formou bufetového stolu pre 2 osoby
 • 1 dieťa do 12 rokov na izbe s rodičmi zdarma
 • pripojenie na internet v spoločných priestoroch hotela zdarma
 • kupón neplatí v termínoch: Veľká noc, Vianočné sviatky, Nový rok, 15.,16. 4.2018, 6., 25., 26., 27.5.2018, 2., 3., 4.6.2018, od 15. do 31. 7.2018
 • doplatok v čase silnej turistickej sezóny: od 1.4. do 31.10. - 18€/ izba/ noc, platí sa priamo v hoteli
 • kombinácia viacerých kupónov na predĺženie pobytu možná
 • Voucher je platný 1 rok a je prenosný
 • izbu je možné rezervovať len e-mail:  info@hotelbenczur.hu
 • nutná rezervácia a potvrdenie termínu
 • registráciu je potrebné spraviť do 3 pracovných dní od doručenia kupónu

Doplatky, platia sa priamo v hoteli:

 • doplatok v čase silnej turistickej sezóny: od 1.4. do 31.10. - 18€/ izba/ noc
 • doplatok za izbu typu Superior: 14€/ izba/ noc
 • doplatok za večeru: 13€/ osoba/ večera/ 3 - chodové menu, bez nápojov

Hotel Benczúr ***za prijateľnú cenu
Ste na správnom mieste. Naši zákazníci milujú pohodu a našu príjemnú terasu, kde si môžete vychutnať vlastnú kávičku.

Konferenčné miestnosti v hoteli Hotel Benczúr ponúkajú možnosti pracovných stretnutí, seminárov, workshopov alebo team building stretnutí. Sme pripravení pomôcť Vám s organizovaním večierkov, tak aby Vám nechýbal žiaden detail. Náš kvalifikovaný tým dodrží všetky podmienky, či už je to termín, moderné technológie, úspešný podnikateľský alebo súkromný večierok.

Izby:
Izby okrem všeobecného komfortu ponúkajú klimatizáciu a možnosť prístelky pre 1 osobu, TV, telefón, mini-bar, wi-fi, kúpeľňu so sprchovým kútom, fénom. Izby sú nefajčiarské. Rozmer izieb v triede Economy je cca 16 m2.

Reštaurácia
Ste na správnom mieste! Naše menu ponúka jedlá maďarskej kuchyne, ale súčasne dbáme na to, aby boli prevedené v modernom trende a z čerstvých potravín. Ak ste vegetarián alebo máte špeciálnu diétu, určite si tiež niečo nájdete pre seba. V lete je pre Vás k dispozícii letná terasa.

Krásna historická Budapešť Vám ponúka veľa pamiatok a zábavy ako najväčšie morské akvárium v Strednej Európe- Tropicarium Ocenárium

Najkrajší park mesta- Városliget (City Park), sám o sebe ponúka niekoľko unikátnych pamiatok je neďaleko hotela President.

Kúpele Szechenyi
Kúpele Széchenyi patria medzi najväčšie kúpeľné komplexy v Európe. V Budapešti boli prvými a nachádzajú sa v krásnom mestskom parku Városliget.

Kúpele Gellért s interiérom Art Nouveau, skladajúci sa z farebnej mozaiky, mramorových stĺpov, vitráží a sôch, robí z týchto kúpeľov v Budapešti jedinečný zážitok. Teplota v bazénoch sa pohybuje od 26 - 38 st.

Návštevníci môžu okrem života v hlbočine vidieť aj kúsok dažďového pralesa, v ktorom každú štvrťhodinu zahrmí, spustí sa dážď a blesky sa kľukatia nad lenivo odpočívajúcimi mississipskými aligátormi.
Mimo toho, v Tropicariu je možné vidieť aj najväčšie morské akvárium v Strednej Európe, žraločie akvárium s objemom 1,4 miliónov litrov slanej vody, v ktorom 8 ks dvojmetrových žralokov a niekoľko stoviek rôznych druhov farebných rybiek spolunažíva v pokoji.
Okrem obrovského akvária je tu možné zhliadnuť ešte aspoň 50 druhov iných ,,menších” (5-40 000!! litrových) akvárií a terárií.

Aquaworld
Jeden z najväčších krytých vodných zábavných parkov v Európe ponúka nezabudnuteľnú zábavu návštevníkom všetkých vekových kategórií po celý rok.
Dobrodružné vodné centrum je pokryté obrími kopulami, 5-podlaží vysokými a s priemerom 72 metrov. Je tak veľký, že by mohol byť hostiteľom rodiny modrých veľrýb, najväčších živočíchov na Zemi.

Monumentálne repliky chrámov sú obklopené visutými mostami, vežami a bazénmi je úchvatné. Zažite divokú jazdu na toboganoch a doprajte si deň plný vodnej zábavy a relaxu.

Budapešť je mesto, ktoré Vám stále niečo ponúkne. Krásy Budapešti sú známe po celom svete a z hotela aj veľmi ľahko dostupné. V meste sú 3 pamiatky zapísané do zoznamu UNESCO: Hradný kopec, nábrežie rieky Dunaj a štvrť Andrassyovcov. Na vrchole Hradného kopca môžete navštíviť tri múzeá a Szechenyi knižnicu. Z Hradného kopca je krásny výhľad na celé mesto. Taktiež bazilika sv. Štefana alebo chrám kráľa Mateja stoja za Vašu návštevu.

Nenechajte si újsť prehliadku najvýznamnejších historických pamiatok, ako Nábrežie hrdinov, Parlament, Budínsky hrad, Citadela..

Budínsky hrad
Budínsky hrad (Budai Vár) v hlavnom meste Maďarska – Budapešti je historickým sídlom maďarských kráľov.
V minulosti to bol aj kráľovský palác a kráľovský zámok. Je to najväčšia budova nachádzajúca sa na južnej strane Hradného vrchu.Budínsky hrad bol v roku 1987 zapísaný do budapeštianskeho pamiatkového dedičstva.
Dnes sa v Budínskom hrade nachádzajú dve múzeá. Jedným je Historické múzeum Budapešti. Zaznamenáva históriu mesta od jeho počiatkov až do obdobia komunizmu.

Ďalším je Maďarská národná galéria so zbierkou veľkolepých maďarských obrazov a sôch. Okrem múzeí sa návštevník Budínskeho hradu môže prejsť po jeho nádvorí, obdivovať architektúru jednotlivých budov či záhrad v stredovekom “zwingers” (medzihradí). Nachádza sa tu tiež uzavretá studňa a z hradu je nezabudnuteľný výhľad na okolie.

Námestie Hrdinov
Obrovské Námestie Hrdinov je známe najmä Pamätníkom milénia. Tento pomník pripomína milénium príchodu Maďarov do Karpatskej kotliny. Jadrom pamätníka je 36 metrov vysoký stĺp, na vrchole ktorého stojí postava archanjela Gabriela, ktorý sa podľa legendy v sne zjavil uhorskému kráľovi Štefanovi a ponúkol mu kráľovskú korunu. Vedľa piedestálu sedí na koni vojvodca Arpád a sedem kmeňových náčelníkov, ktorí priviedli staré maďarské kmene do novej vlasti. V polkruhovej kolonáde sa nachádzajú významné postavy maďarskej histórie na čele s uhorským kráľom Štefanom.

Parlament
Budapeštiansky Parlament (výstižnejší je originálny názov Országház, teda niečo ako „dom štátu“) je sídlom najvyšších maďarských orgánov – nielen samotného Národného zhromaždenia (ktoré má 368 poslancov, čo je v pomere k počtu obyvateľov Maďarska – 10 miliónov – dosť vysoký počet), ale aj prezidenta a vlády. Je vraj najväčšou budovou Maďarska a najväčším parlamentom v Európe – 268 metrov dlhý, 123 metrov široký a 96 metrov vysoký. Má 691 miestností, 20 kilometrov schodísk a je postavený zo 4 miliónov tehál. Svojou hmotou, množstvom gotických veží a obrovskou kupolou jednoznačne ovláda celé nábrežie Dunaja v Budapešti.

Citadela
Postavili ju Habsburgovci po porážke uhorskej revolúcie 1848/1849. Je to strategický bod nad celou Budapešťou. Počas druhej svetovej vojny sa tu odohrávali tvrdé boje medzi nemeckou a sovietskou armádou. Víťazstvo sovietskej armády nad Nemcami pripomína Pamätník oslobodenia, ktorý vidieť zo všetkých strán mesta. Obyvatelia ho však vnímajú ako symbol sovietskej okupácie.


Cena od 105 €
 • Hotel Benczúr*** v Budapešti na 3 dni pre 2 osoby s raňajkami a dieťa do 12 rokov zdarma
 • Hotel Benczúr*** v Budapešti na 4 dni pre 2 osoby s raňajkami a dieťa do 12 rokov zdarma
168 €
38%
Kupovať môžete do:
29.12.2020 11:16:00
kúpené 10x

Hotel Benczúr*** v Budapešti na 3 alebo 4 dni pre 2 osoby s raňajkami a dieťa do 12 rokov zdarma

 

Všeobecné

check in od 14:00 hod., check out do 12:00 hod.

Aktivity

Pešia turistika, Hisrória

Internet

Free! Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

Jedlo a nápoje

Raňajky v cene

Jazyky

v angličtine, nemčine, maďarčine

Zväčšiť mapu