Uzavretá zľava:

Hotel Atlas City 3*** na 3 až 6 dní pre 2 osoby s raňajkami v centre Budapešti. Krásny hotel s príjemným personálom, ktorý vám zabezpečí nezabudnuteľný a príjemný pobyt. Poloha neďaleko vlakovej stanice Keleti a metra, vám ponúka možnosť ľahkej dostupnosti do centra Budapešti, pamiatok, obchodov, galérií, reštaurácii. Teraz už od 81€ !

 

Hotel Atlas City 3*** v Budapešti pre 2 osoby na 3, 4, 5 alebo 6 dní s raňajkami

- 36% Hotel Atlas City 3*** v Budapešti pre 2 osoby na 3, 4, 5 alebo 6 dní s raňajkami  
{filename}
atlas5003
atlas5001
atlas5002
Budapest5001
Budapest5002
Budapest5003
budapest5005
budapest5006
budapest5004
atlas5004
atlas5005

Kupón platí

Od 05.06 2019 do 16.10 2020

Kam s kupónom

Zmenu KUPÓNU na VOUCHER je potrebné urobiť do 8 dní na stránke: KLIKNITE TU !
Po zaregistrovaní Vám bude zaslaný Voucher do troch pracovných dní od cestovnej agentúry, na jeho základe si môžete dohodnúť rezerváciu priamo v hoteli e-mailom.
Do hotela prosíme pošlite číslo Vouchera z agentúry e-mailom spolu s požiadavkou termínu na rezerváciu.
Po obdržaní Voucheru ho uplatníte:

Atlas City Hotel***
Népszínház u. 39-41, H-1081 Budapest, Hungaria
Tel: +36 1 299 0256, Fax: +36 1 299 0255
e-mail: fit@mellowmoodhotels.com

Doporučte známym:
Email
 

Za kupón získate:

 • 2, 3, 4 alebo 5 nocí v dvojposteľovej izbe typu Classic Double pre 2 osoby
 • 2, 3, 4 alebo 5 x raňajky formou bufetu pre 2 osoby
 • 1 x welcome soft drink pre 2 osoby
 • 1 dieťa do 12 rokov na izbe s rodičmi bez prístelky zdarma
 • voľný prístup k internetu
 • 20% zľava na prehliadku mesta Budapešť využitím HOP HOP - potrebné požiadať na recepcii hotela
 • Voucher neplatí počas: Formula-1, Vianočné sviatky, Nový rok, FINA Svetový Šampionát, 9. -17.8.2017, 9. - 10.9.2017, 14. - 15.10.2017
 • kombinácia viacerých kupónov je možná
 • rezervácia je v závislosti od dostupnosti kapacít
 • rezervácia iba e-mailom na: fit@mellowmoodhotels.com
 • prosíme, pri rezervácii je potrebné uviesť  číslo Vouchera
 • Voucher je platný 1 rok a je prenosný

Možné doplatky priamo v hoteli:

 • prístelka 20 €/ noc/ osoba
 • maximálny počet prísteliek na izbe 1 - vzhľadom na kapacitu izby
 • v období silnej turistickej sezóny od 01.04. do 31.10. doplatok 9€/ izba/ noc:

Atlas City 3***
Hotel Atlas City 3***  v Budapešti sa nachádza v blízkej dostupnosti centra mesta Budapešť, neďaleko od vlakovej stanice Keleti a stanice metra. Hotel je určený predovšetkým pre návštevníkov, ktorí si prišli vychutnať krásy mesta Budapešť.

Hotelový pesonál je vysoko odborne vyškolený a tým vám zaručujeme vašu spokojnosť a priateľskú atmosféru. Recepcia je otvorená 24 hodín denne. Večer si môžete vychutnať v Lobby bare, ktorý je otvorený do 24 hod. Na recepcii môžete využiť odloženie vašej batožiny. Ak pricestujete autom, za poplatok môžete parkovať na hotelovom parkovisku. Ak si chcete pozrieť Budapešť na bicykli, je tu možnosť ich zapožičania.

Hotel Atlas City vám ponúka 136 komfortných a príjemných izieb. Na výber sú jedno-, dvoj-, troj- posteľové alebo rodinne izby so štyrmi posteľami. Zariadenie izieb vám ponúka:  sprchový kút, dostupné WI FI, satelitný televízor, telefón, safe, klimatizáciu a minibar.

Váš deň v Hoteli Atlas City začne raňajkami plných chutí, vôní a delikátností formou bufetu. Určite si vyberiete z veľkej ponuky, kde nájdete pečivo a domáce koláčiky, espresso, cappuccino, syry, vajíčka, párky a mnoho iného… Ak budete mať záujem, môžete si doobjednať večeru.

Budapešť je mesto, ktoré vám stále niečo ponúkne. Krásy Budapešti sú známe po celom svete a z hotela aj veľmi ľahko dostupné. V meste sú 3 pamiatky zapísané do zoznamu UNESCO: Hradný kopec, nábrežie rieky Dunaj a štvrť Andrassyovcov. Na vrchole Hradného kopca môžete navštíviť tri múzeá a Szechenyi knižnicu. Z Hradného kopca je krásny výhľad na celé mesto. Taktiež bazilika sv. Štefana alebo chrám kráľa Mateja stoja za vašu návštevu.

Kúpele Szechenyi
Kúpele Széchenyi patria medzi najväčšie kúpeľné komplexy v Európe. V Budapešti boli prvými a nachádzajú sa v krásnom mestskom parku Városliget.

Nájdete tu 3 väčšie bazény, plavecký bazén s vodnou plochou 910 m2, 26 ° C a s hĺbkou 0,8 až 1,7 m.

Relaxačný bazén masážami 600 m2 vodnej plochy, 32 - 34 ° C a s hĺbkou 0,8 m, a termálny sedací bazén s teplotou vody 38 ° C.12 bazénov s Termálnym kúpaliskom, 8 z nich s teplotou 28-38 ° C. Úžasné vnútorné bazény s liečivou vodou s krásnym interiérom.

Budapešť Vám ponúka veľa pamiatok a zábavy ako najväčšie morské akvárium v Strednej Európe- Tropicarium Ocenárium Tropicarium v Budapešti.

Aquaworld
Jeden z najväčších krytých vodných zábavných parkov v Európe ponúka nezabudnuteľnú zábavu návštevníkom všetkých vekových kategórií po celý rok.
Dobrodružné vodné centrum je pokryté obrími kopulami, 5-podlaží vysokými a s priemerom 72 metrov. Je tak veľký, že by mohol byť hostiteľom rodiny modrých veľrýb, najväčších živočíchov na Zemi.

Monumentálne repliky chrámov sú obklopené visutými mostami, vežami a bazénmi je úchvatné. Zažite divokú jazdu na toboganoch a doprajte si deň plný vodnej zábavy a relaxu.

Budínsky hrad
Budínsky hrad (Budai Vár) v hlavnom meste Maďarska – Budapešti je historickým sídlom maďarských kráľov.
V minulosti to bol aj kráľovský palác a kráľovský zámok. Je to najväčšia budova nachádzajúca sa na južnej strane Hradného vrchu. Budínsky hrad bol v roku 1987 zapísaný do budapeštianskeho pamiatkového dedičstva.
Dnes sa v Budínskom hrade nachádzajú dve múzeá. Jedným je Historické múzeum Budapešti. Zaznamenáva históriu mesta od jeho počiatkov až do obdobia komunizmu.

Ďalším je Maďarská národná galéria so zbierkou veľkolepých maďarských obrazov a sôch. Okrem múzeí sa návštevník Budínskeho hradu môže prejsť po jeho nádvorí, obdivovať architektúru jednotlivých budov či záhrad v stredovekom “zwingers” (medzihradí). Nachádza sa tu tiež uzavretá studňa a z hradu je nezabudnuteľný výhľad na okolie.

Námestie Hrdinov
Obrovské Námestie Hrdinov je známe najmä Pamätníkom milénia. Tento pomník pripomína milénium príchodu Maďarov do Karpatskej kotliny. Jadrom pamätníka je 36 metrov vysoký stĺp, na vrchole ktorého stojí postava archanjela Gabriela, ktorý sa podľa legendy v sne zjavil uhorskému kráľovi Štefanovi a ponúkol mu kráľovskú korunu. Vedľa piedestálu sedí na koni vojvodca Arpád a sedem kmeňových náčelníkov, ktorí priviedli staré maďarské kmene do novej vlasti. V polkruhovej kolonáde sa nachádzajú významné postavy maďarskej histórie na čele s uhorským kráľom Štefanom.

Parlament
Budapeštiansky Parlament (výstižnejší je originálny názov Országház, teda niečo ako „dom štátu“) je sídlom najvyšších maďarských orgánov – nielen samotného Národného zhromaždenia (ktoré má 368 poslancov, čo je v pomere k počtu obyvateľov Maďarska – 10 miliónov – dosť vysoký počet), ale aj prezidenta a vlády. Je vraj najväčšou budovou Maďarska a najväčším parlamentom v Európe – 268 metrov dlhý, 123 metrov široký a 96 metrov vysoký. Má 691 miestností, 20 kilometrov schodísk a je postavený zo 4 miliónov tehál. Svojou hmotou, množstvom gotických veží a obrovskou kupolou jednoznačne ovláda celé nábrežie Dunaja v Budapešti.

Citadela
Postavili ju Habsburgovci po porážke uhorskej revolúcie 1848/1849. Je to strategický bod nad celou Budapešťou. Počas druhej svetovej vojny sa tu odohrávali tvrdé boje medzi nemeckou a sovietskou armádou. Víťazstvo sovietskej armády nad Nemcami pripomína Pamätník oslobodenia, ktorý vidieť zo všetkých strán mesta. Obyvatelia ho však vnímajú ako symbol sovietskej okupácie.


140 €
36%
Kupovať môžete do:
08.10.2019 16:23:00
--d --h --m kúpené 25x

Hotel Atlas City 3*** v Budapešti pre 2 osoby na 3, 4, 5 alebo 6 dní s raňajkami

 

Aktivity

recepcia 24 hod.

Všeobecné

sprchový kút, fén, dostupné WI FI, televízor, telefón, safe, klimatizáciu, písací stôl a minibar,

Jazyky

anglicky, nemecky, maďarsky

Internet

Zdarma! Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

Zväčšiť mapu