Časté otázky


Nedostal som Kupón?
Skontrolujte si vaše detaily k platbe Prevodom, či ste uviedli správny Variabilný symbol platby a správne číslo nášho účtu. Pokiaľ ste platbu zrealizovali iným spôsobom a nemáte Kupón, kontaktujte nás. Zväčša ide o ojedinelé prípady spôsobené servisom na serveroch.

Kedy dostanem Kupón?
Zvyčajne obratom pri zvolení platby: bezpečnou platbou Kreditnou, alebo Obyčajnou platobnou kartou do ČSOB, VÚB internet banking, TatraPay, SporoPay.
Pri platbe Prevodom vám Kupón doručíme najneskôr do 24 hodín od pripísania platby na náš účet do VÚB. Platby z inej banky môžu trvať aj 3 pracovné dni.
Kupón vám bude doručený elektronickou formou na vašu e-mailovú adresu, ktorú ste zadali v objednávke a zároveň na „Môj účet“ na Stránke www.HotelVoucher.sk - ak ste objednávku uskutočnili ako prihlásený klient.

Musím použiť svoj kupón v rovnaký deň ako si ho kúpim?
Nie. Každý kupón má platnosť niekoľko mesiacov a záleží  na vás, kedy si uvedenú zľavu uplatníte u dodávateľa služby. Vždy je potrebné si zakúpenú službu u Poskytovateľa vopred rezervovať. Poskytovateľ má právo si s vami termín využitia služby upraviť podľa skutočných kapacít jednotlivého dňa.

Musím sa registrovať na stránke www.HotelVoucher.sk ?
Nie. Môžete si zakúpiť Kupón aj bez registrácie. Môžete sa zaregistrovať a vytvoriť si „Môj účet“ kde máte po prihlásení k dispozícii vsetky zrealizované aj nezrealizované platby a zároveň aktívne aj použité kupóny k tlači, alebo kontrole.

Ako mám urobiť objednávku a zaplatiť?
Objednávku urobíte jednoducho kliknutím na „Kúpiť“. Zadáte počet kupónov a kliknete na Zaplatiť. Vyplníte e-mailovú adresu a vyberiete si spôsob platby. Platba za Kupón sa realizuje prostredníctvom Stránky podľa stanovených krokov na Stránke. Máte možnosť na výber spôsob platby: bezpečnú platbu Kreditnou, alebo Obyčajnou platobnou kartou do ČSOB, VÚB internet banking, TatraPay, SporoPay, alebo Prevodom do VÚB. Po výbere platby kliknete na Zaplatiť.
Pri zvolení platby prevodom na náš účet, dostávate automaticky aktivačný e-mail na svoju e-mailovú adresu zadanú pri objednávke s detailami k úhrade.

Je moja objednávka záväzná?
Áno. Pokiaľ kliknete na tlačidlo Objednať a vyplníte Objednávkový formulár, je vaša objednávka záväzná a ste povinný ju pri aktivácii zľavy zaplatiť. Zároveň môžete objednávku do 14 dní stornovať, pokiaľ ste uvedenú službu nevyužili.

Je váš web bezpečný?
Áno, extrémne. Pri platbe platobnou kartou vôbec neprichádzame do styku s údajmi o vašej platobnej karte. Platba prebieha cez najmodernejší systém na trhu - 3D sekure priamo do ČSOB banky.


Čo keď Poskytovateľ mojej zľavy službu zo svojej viny neposkytne?
V takom prípade vám samozrejme nezaniká právo žiadať od poskytovateľa vrátenie celej čiastky za kupón. Nejedná sa však o prípady, kedy Poskytovateľ služby navrhne náhradný termín plnenia záväzku.

Ak som si nákup rozmyslel, dostanem späť svoju platbu?
Áno, je to možné do 14 dní od vašej úhrady a oznámení o tejto skutočnosti písomnou formou, celú platbu za Kupón vám zasielame na váš účet bez akýchkoľvek otázok, pokiaľ ste už službu nevyužili.


Ďakujeme všetkým Klientom za priazeň a nákup na www.HotelVoucher.sk